Moje nabídka služeb

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami

Jedná se o individuální harmonizaci zvukem. Zvuky jsou laděny přímo pro Vás. Ležíte oblečení v klidu na zádech na lehátku, máte zavřené oči, relaxujete si a posloucháte zvuky, které plynou kolem Vás. Po harmonizaci vše zkonzultujeme a je prostor sdělit své prožitky pokud chcete, či se zeptat na to, co Vás zajímá.

Pokud jdete na Zvukovou lázeň poprvé, doporučuji objednat si i mini konstelaci rodiny a předků. (není to povinné)

Délka trvání je cca 90 minut (Zvuková lázeň a konzultace). 

Je možné objednat se do Třeboně a Jindřichova Hradce. 

Termíny

Ceník / objednání

Brand foto: Michaela Krafková

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami - na dálku

Jedná se individuální harmonizaci zvukem. Zvuky jsou laděny přímo pro Vás. Ležíte či sedíte v klidu, v pohodlí domova. Je možné si pustit nahrávku tibetských mís či jakoukoliv klidnou příjemnou hudbu. Je optimální mít zavřené oči a relaxovat. Já provádím harmonizaci stejným způsobem, jakoby jste tady byli fyzicky přítomni. Po skončení si zavoláme a zkonzultujeme vše potřebné.

Délka trvání je cca 90 - 120 minut (Zvuková lázeň a konzultace).

Platba předem na účet.

Termíny

Ceník / objednání 

Brand foto: Michaela Krafková

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami s postavením mini konstelace rodiny a předků

Zvuková lázeň je při konzultaci doplněna vhledem na postavení členů rodiny a předků. Pokud stojí členové rodiny a předci v konstelačním systému kde mají, většinou se klientovi uleví, bere si zpět svou sílu a dostává se mu podpory.

Pokud jdete na Zvukovou lázeň poprvé, doporučuji objednat si i mini konstelaci rodiny a předků.

Délka trvání je cca 90 - 120 minut (Zvuková lázeň a konzultace, poté postavení mini konstelace).

Je možné se objednat do Třeboně, Jindřichova Hradce nebo na dálku.

Termíny

Ceník / objednání 

Soukromá Zvuková lázeň - pro jednu nebo pro dvě osoby

Chcete zažít netradiční relaxaci při alikvótních tónech tibetských mís, zvonků Koshi a Shanti, tibetských šengů, zvukových vln a dalších zvukotvorných nástrojů? 

Neradi chodíte na skupinové Zvukové lázně, nebo si chcete odpočinout při hladivých harmonických tónech sami nebo jen ve dvou? 

Pak přijměte pozvání na soukromou Zvukovou lázeň.   

Co proto můžete udělat? 

Jediné. Stačí se objednat. O vše ostatní je už pak postaráno. Přijdete na objednaný termín a užijete si příjemnou relaxaci.  

Soukromá Zvuková lázeň se koná pouze v Třeboni. 

Délka trvání je cca 75 minut (úvodní meditace a Zvuková lázeň).

Ceník / objednání 

Zvuková lázeň - harmonizace zvukem pro firmy a projekty 

Z pohledu energie je každá firma či projekt živoucím objektem, který prochází svůj vývoj. Zvukem pročistíme energetické roviny Vaší firmy či projektu.

Nejprve naplánujeme konzultaci, kde probereme vše důležité a ujasníme si, zda je tato služba pro Vás. Poté proběhne harmonizace na dálku. 

Ceník / objednání

Dárkový poukaz

Krásný dárkový poukaz pro někoho, na kom Vám záleží. Pokud si nevíte rady s dárkem, darujte krásný zážitek. 

Na výběr z několika barev obálek, pro ženy i muže. Možnost osobního převzetí v Třeboni a Jindřichově Hradci. Zasílám i poštou nebo přes Zásilkovnu. 

Platnost poukazu je 6 měsíců, po dohodě se dá upravit nebo prodloužit. Platnost je označena s číslem poukazu na zadní straně poukazu. 

Pro objednání stačí vyplnit formulář níže nebo stačí zavolat na tel.: 778 542 488. 

Dárkový poukaz lze vystavit na Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami, Zvukovou lázeň s mini konstelací rodiny a předků, soukromou Zvukovou lázeň i na Zvýhodněný balíček. 

Ceník / objednání

Zvýhodněný balíček - v balíčku je pro Vás -    


Zvuková lázeň - harmonizaci tibetskými mísami

Postavení mini konstelace rodiny a předků 

Vhled "vnitřní cesty" přes karty 


Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami je skvěle doplněna postavením mini konstelace rodiny a předků, poté ještě i Vhledem "vnitřní cesty" přes karty. Nejedná se o předpověď budoucnosti! Karty pomohou nahlédnout na témata, která se případně při Zvukové lázni otevřela a ukáží vhled do situace nebo naznačí kudy dál pokračovat. Máte zcela svobodnou volbu, zda se touto cestou vydáte. 

Často se ptáte na vztahy, práci ... Zda danou situaci ukončit? Karty ukáží individuální vhled a napoví, zda už je např. situace u konce a je lepší odejít, nebo zda se z dané situace můžete něco ještě naučit. Pokud se ptáte na partnerství nebo vztah s někým dalším či na věci týkající se dalších lidí byť třeba i vašich dětí, budeme výklad hlavně směřovat na Vás.   

Pro výklad používám intuitivní sady orákula - Mystické šamanské orákulum, Orákulum šamanského snění a další.

Možnost objednat pouze v Třeboni a Jindřichově Hradci. 

Délka trvání je 2,5 - 3 hodiny 

Termíny

Ceník / objednání

Zvuková masáž bubínkem štěstí 

Harmonizace a naladění se na "Píseň své duše" skrze klidné tóny Happy Drumu (bubínku štěstí). Ležíte v klidu na břiše a bubínek máte položený na zádech, je rozezníván speciálními paličkami. Můžete se zaposlouchat do jednotlivých tónů. Ucítíte i přímo fyzicky vibrace bubínku. 

Masáž bubínkem štěstí je v délce 25 minut.

Možnost rezervace termínu pouze v Třeboni. 

 Ceník / objednání

Skupinová Zvuková lázeň 

Skupinovou Zvukovou lázní Vás provází intuitivně vedené zvuky tibetských mís, zvonků Koshi a Shanti, tibetských šengů, zvonků Dilbu, deštných sloupů a dalších zvukotvorných nástrojů. 

Na rozdíl od individuální Zvukové lázně - harmonizace tibetskými mísami, tady nejsou tóny ušity na míru přímo Vám, ale celé skupině. Máte možnost krásně zrelaxovat a odpočinout si při klidných alikvótních tónech. 

S sebou karimatku, deku a polštářek. 

Délka trvání je cca 75 minut. 

Termíny

Ceník / objednání

Brand foto: Michaela Krafková

Čištění kyvadlem 

Práci s kyvadlem se průběžně věnuji už 10 let. Považuji ho za další skvělý doplněk Zvukové lázně. Zvukem se zharmonizuje vše co je potřeba a otevřenou se daná témata. Kyvadlem se dají popřípadě dočistit jemné nuance. 

Dále kyvadlo používám při čištění prostor, karmických vazeb, přísah, slibů a cizích energií.

Čištění provádím na dálku, není potřeba fyzická přítomnost klienta. Klient při čištění nesmí řídit auto ani vykonávat práci vyžadující pozornost. 

Ceník / objednání

YouTube kanál

Novinka pro Vás. Na YouTube kanálu Zvukové lázně www.youtube.com/channel/UCyJU88yClfh3O6g2zDP2Row pro Vás nahrávám harmonizační skladby přirozeně znějících hudebních nástrojů. Uvolněte se a užijte si tyto krásné zvuky. V porovnání s moderní hudbou, Vám některé tóny mohou připadat falešné, ale nejsou. Jedná se o přirozené alikvótní tóny. Doporučuji poslech přes sluchátka. 

Grafika na obrázku je dílem talentované grafičky Magdaleny Jirkové. Její úžasnou grafickou tvorbu najdete zde - bludicka-z-blat.webnode.cz/grafika/ a www.fler.cz/shop/isariel

Věrnostní kartička

Sbírejte věrnostní razítka Zvukové lázně a získejte na každou třetí harmonizaci zvýhodnění 200 Kč.

Kartičku si můžete půjčovat mezi sebou a sbírat razítka společně v rámci rodiny, přátel či známých. Zvýhodnění bude poskytnuto pouze po fyzickém předložení věrnostní kartičky!

Za co získáváte razítko do věrnostní kartičky? Za Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami nebo Zvýhodněný balíček, za zakoupený Dárkový poukaz na Zvukovou lázeň nebo Zvýhodněný balíček.

Žádná z nabízených služeb nenahrazuje lékařské ani žádné jiné ošetření. 

Objednání služby nebo poukazu

Pokud se chcete objednat nebo jen položit dotaz, vyplňte prosím všechny potřebné údaje a klikněte na odeslat. Můžete mě kontaktovat i na mobilu - 778 542 488.