Reference

"Se zvukovou lázní tibetskými mísami jsem se setkala už dřív, ale terapie u Honzy má daleko větší hloubku a účinek. Je to doslova balzám pro tělo i duši - uvolnění, celková harmonizace a relaxace na mnoha úrovních. Léčivá práce s vnějším i vnitřním prostorem, po které se cítím lehčí, svobodnější, klidnější a která mi dala sílu zvládnout další dny. Moc děkuji za pomoc, rady a možnost regenerace v bezpečném prostoru. Ráda se budu vracet."

Magdalena

"Muzikoterapie u Honzy byla pro mě velmi hluboká. Nořila jsem se do svého nitra. Honza s respektem, láskou, úctou a pokorou k napojení na Jednotu otevíral mé bolístky až po generace zpátky. Byl to pro mě silný prožitek. Těším se na další léčení sebe sama za pomocí léčivých tónů a bezpečného přístupu s Honzou."

Janča

"Terapie tibetskými mísami je opravdu lázeň, lázeň pro duši i ducha. Zvuky mís začaly velice brzy prostupovat celé tělo a já vnímala uvnitř těla vibrace, někdy silnější, někdy velice jemné. Zvuk mě odnášel do prostoru, kde jsem se začala cítit jinak, lehčí, svobodnější, šťastnější, radostnější, propojená s celým vesmírem. A tohle jsem si odnášela. To vše díky Tvému obrovskému daru souznění s energiemi nejen tibetských mís. :)"

Sedmikvítek

"Zvukovou lázeň doporučuji z celého srdce. Zvuk na mě dost působí a tak jsem ji zkusila hned, jak to bylo možné a poté ještě několikrát. Když ležím na lehátku a Honza kolem mě rozeznívá jednotlivé nástroje, cítím, jak mé buňky vibrují, jak se zvuk přelévá z místa na místo, jak "omývá" mé tělo. Po každé terapii se cítím skvěle. Honzo, díky. Už se těším na příště."

Ivča

"Když mi manželka nabídla možnost jít na terapii tibetskými mísami, tvářil jsem se hodně podezřívavě, ale nakonec jsem se přesvědčit nechal. Nelitoval jsem a zážitek jsem si užil i zopakoval. Na kouzelníky nevěřím, ale to, co Honza s mísami dokáže, je svým způsobem kouzlo. Zvuk přichází ze všech stran a je všude. Skvělý zážitek, skvělá relaxace a skvělý přístup. Díky moc Honzo a těším se někdy příště."

Tom

"Když jsem šla prvně na terapii, představovala jsem si, že budu pouze poslouchat tóny. Netušila jsem, jak hluboký to bude prožitek. Hned při první terapii se nám podařilo vyřešit problém, který jsem řešila spoustu let. A další věci se daly do pohybu postupem času. Honzík je moc šikovný a terapie, které jsem podstoupila, nebyly určitě poslední."

Lenka

"Ahoj. Tak tuto Zvukovou lázeň mohu doporučit všem, kdo mají rádi tóny, které vás pohladí a uhladí snad každý záhyb na dušičce. Osobně se vždy po lázni dostanu hodně k sobě a je mi krásně. Nic neřeším, prostě jenom jsem a to je ONO. Dokonce mám pocity a vize. Je to taková má odměna. Moc Ti za ni děkuji a moc děkuji tam nahoru. DÍKY."

Martina

"Na terapiích s Honzou si velice vážím jeho ochoty kdykoliv poradit a zkonzultovat. Každý se čas od času dostane do patové situace a pohled zvenku je moc fajn. Honza je skvělý terapeut nejen jeho vlídným vystupováním, přímostí a otevřeností, ale především jeho schopností navést na cestu, jak dané situaci porozumět a co se v ní naučit. Během terapií nepředkládá řešení, ale je průvodcem na cestě k vlastnímu rozklíčování. Ať už s ním sdílíte cokoliv, cítíte se v bezpečí, dokáže úžasně podpořit, povzbudit a nakopnout. Děkuju."

Šárka

"Děkuji za epesní prožitek při zvukové lázni, díky kterému jsem pocítila nevšední uvolnění. Po konzultaci, která následovala po terapii, mi lépe zapadaly souvislosti s vystupujícími obrazy při terapii. Odcházela jsem uvolněná a příjemně zrelaxovaná."

Petra


Zde mi můžete zaslat svou referenci nebo se podělit o svůj názor.