Reference do klientů

"Se zvukovou lázní tibetskými mísami jsem se setkala už dřív, ale terapie u Honzy má daleko větší hloubku a účinek. Je to doslova balzám pro tělo i duši - uvolnění, celková harmonizace a relaxace na mnoha úrovních. Léčivá práce s vnějším i vnitřním prostorem, po které se cítím lehčí, svobodnější, klidnější a která mi dala sílu zvládnout další dny. Moc děkuji za pomoc, rady a možnost regenerace v bezpečném prostoru. Ráda se budu vracet."

Magdalena

"Při zvukové lázni se mi podařilo úplně vypnout hlavu zahlcenou myšlenkami a starostmi a dostat se do hluboké relaxace. Zrelaxovaná mysl mi vydržela i v dalších dnech a už to je pro mě malý zázrak. Účinky tibetských mís jsem znala z dřívějška, ale terapie u Honzy je mnohem hlubší, silnější a komplexnější. Tělo reagovalo na vibrace, cítila jsem teplo, energie a dokonce i to, jak se povolují některá zablokovaná místa. Při vhledu přes karty jsem si ujasnila, jaká je moje současná situace a díky Honzovi jsem uviděla možnosti, jak postupovat dál. Na zvukové terapie se budu ráda vracet a koupila jsem dárkový poukaz i pro své blízké, aby si mohli taky dopřát tuhle výjimečnou péči o tělo i duši."

Hanka

"Krásný den Honzo, měl jste pravdu ohledně procesu uzdravení. Od vašeho léčení se stalo v mem bytí spoustu uvědomění ( každý den je zázrak co vše přichází ) nejde ani popsat v slovech ten pocit. Uvědomila jsem si kolik tam toho ještě bylo starého programu. Každý týden i dny se vše odlupuje. Tvoří se vše samo a za to děkuji. Vše pustit a být ve svém srdci, tam je veškeré propojení, tam je domov, láska, láska k sobě a veškeré zrcadlení. Děkuji."

Jana

"Terapie tibetskými mísami je opravdu lázeň, lázeň pro duši i ducha. Zvuky mís začaly velice brzy prostupovat celé tělo a já vnímala uvnitř těla vibrace, někdy silnější, někdy velice jemné. Zvuk mě odnášel do prostoru, kde jsem se začala cítit jinak, lehčí, svobodnější, šťastnější, radostnější, propojená s celým vesmírem. A tohle jsem si odnášela. To vše díky Tvému obrovskému daru souznění s energiemi nejen tibetských mís. :)"

Sedmikvítek

"Na terapiích s Honzou si velice vážím jeho ochoty kdykoliv poradit a zkonzultovat. Každý se čas od času dostane do patové situace a pohled zvenku je moc fajn. Honza je skvělý terapeut nejen jeho vlídným vystupováním, přímostí a otevřeností, ale především jeho schopností navést na cestu, jak dané situaci porozumět a co se v ní naučit. Během terapií nepředkládá řešení, ale je průvodcem na cestě k vlastnímu rozklíčování. Ať už s ním sdílíte cokoliv, cítíte se v bezpečí, dokáže úžasně podpořit, povzbudit a nakopnout. Děkuju."

Šárka

"Muzikoterapie u Honzy byla pro mě velmi hluboká. Nořila jsem se do svého nitra. Honza s respektem, láskou, úctou a pokorou k napojení na Jednotu otevíral mé bolístky až po generace zpátky. Byl to pro mě silný prožitek. Těším se na další léčení sebe sama za pomocí léčivých tónů a bezpečného přístupu s Honzou."

Janča

"Zvukovou lázeň doporučuji z celého srdce. Zvuk na mě dost působí a tak jsem ji zkusila hned, jak to bylo možné a poté ještě několikrát. Když ležím na lehátku a Honza kolem mě rozeznívá jednotlivé nástroje, cítím, jak mé buňky vibrují, jak se zvuk přelévá z místa na místo, jak "omývá" mé tělo. Po každé terapii se cítím skvěle. Honzo, díky. Už se těším na příště."

Ivča

"Když mi manželka nabídla možnost jít na terapii tibetskými mísami, tvářil jsem se hodně podezřívavě, ale nakonec jsem se přesvědčit nechal. Nelitoval jsem a zážitek jsem si užil i zopakoval. Na kouzelníky nevěřím, ale to, co Honza s mísami dokáže, je svým způsobem kouzlo. Zvuk přichází ze všech stran a je všude. Skvělý zážitek, skvělá relaxace a skvělý přístup. Díky moc Honzo a těším se někdy příště."

Tom

"Ahoj. Tak tuto Zvukovou lázeň mohu doporučit všem, kdo mají rádi tóny, které vás pohladí a uhladí snad každý záhyb na dušičce. Osobně se vždy po lázni dostanu hodně k sobě a je mi krásně. Nic neřeším, prostě jenom jsem a to je ONO. Dokonce mám pocity a vize. Je to taková má odměna. Moc Ti za ni děkuji a moc děkuji tam nahoru. DÍKY."

Martina

"Když jsem šla prvně na terapii, představovala jsem si, že budu pouze poslouchat tóny. Netušila jsem, jak hluboký to bude prožitek. Hned při první terapii se nám podařilo vyřešit problém, který jsem řešila spoustu let. A další věci se daly do pohybu postupem času. Honzík je moc šikovný a terapie, které jsem podstoupila, nebyly určitě poslední."

Lenka

"Děkuji za epesní prožitek při zvukové lázni, díky kterému jsem pocítila nevšední uvolnění. Po konzultaci, která následovala po terapii, mi lépe zapadaly souvislosti s vystupujícími obrazy při terapii. Odcházela jsem uvolněná a příjemně zrelaxovaná."

Petra

"Dlouhé roky jsem procházel různé druhy terapií a hledal jsem pomoc. Pak jsem si prošel Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami autoterapeuticky a nepřestávám se divit. Vyplouvají na povrch věci, které nikdo za ty roky nerozkryl. Nejen že vyplouvají do vědomí, ale zároveň se zvukem rovnou i řeší. Velká vděčnost za cestu zvuku."

Honza ze Zvuková lázeň


Zde mi můžete zaslat svou referenci nebo se podělit o svůj názor.