Jak je to se Zvukovou lázní a účinky? 

30.12.2024

Je to těžké, nesmět napsat "terapie" zvukem, což vystihuje mnohé, včetně hloubky, do které zvuk dokáže jít. Nezná hranice hmoty, proniká až do morku kostí.

Je složité nesmět napsat, že to nedej bože pomáhá psychice, že zvuk pomáhá rozpouštět naše bloky z dětství, a že pracuje s rodovými programy, se záznamy nemocí ještě dřív, než se projeví na fyzické rovině atd.

Ano, mohu napsat alespoň to, že čistí čakry. Jenže. Slovo čakra nebo aura je pro běžného člověka něco jako sprosté slovo, patřící do úst "bláznivých esoteriků". Ale no tak, je 21. století a o čakrách píšou východní učení velmi, velmi dlouho. Není to nic ezo. Žijeme v době, kdy jsou odkrývána učení, která byla po celá staletí předávána pouze zasvěcencům a mezi šamany. Máme možnost, a možná i povinnost, otevřít se šanci změnit naše životy a konečně propustit po generace předávanou bolest, dogmata a různé zátěže.

Sám jsem zhruba 10 let procházel různé terapie, takže mám velmi dobré srovnání. A jsem neskutečně vděčný za cestu zvuku. Když jsem začal využívat Zvukovou lázeň – harmonizaci tibetskými mísami auto terapeuticky, začaly se konečně uvolňovat i velmi hluboko uložené bloky, které se za celé roky terapií neotevřely.

Hloubka harmonizace zvukem se odvíjí od vašeho záměru, co vše dovolíte uvolnit, respektive, co dovolí vaše duše. Nic se nečistí násilím a proti vaší svobodné vůli.

Zvuková lázeň může pomoci navodit celkové zklidnění a z tohoto bodu klidu se může začít uskutečňovat naše postupné uzdravování na všech rovinách.

O uzdravení rozhoduje jen a pouze vaše duše. Co v tomto procesu mohu udělat já je, že vám pomohu vyčistit chybná přesvědčení, rodově předávaná dogmata, traumata a záznamy. Tím se duši uvolní cesta. Zda se pro novou cestu rozhodne, je pouze na ní. Duše je zcela svobodná. Rozhoduje o zkušenostech, které potřebujete ve fyzickém těle prožít. Pokud je ve světelném energetickém poli záznam nemoci, musím se duše zeptat, zda ho dovolí vyčistit, nebo zda si ho chce ponechat. Toto její rozhodnutí musím zcela respektovat.Všechny záznamy nemocí a neduhů jsou nejprve ve formě záznamu ve světelném energetickém poli (auře) a postupně se přibližují k fyzickému tělu. V této fázi se mi se záznamy pracuje pomocí zvuku nejlépe. Pokud už záznam sestoupí do fyzického těla a manifestuje se, tak s tím já v tuto chvíli pracovat neumím. To se přiznávám na rovinu. Pak je lepší vyhledat odbornou pomoc a kombinovat léčení třeba s bylinkami. Bylinky skvěle fungují i jako prevence nejrůznějších neduhů.

Lidé se naučili pečovat hlavně o svůj zevnějšek, hezky se oblékají, utrácí nemalé sumy za kosmetiku a nesmrtelné mládí (dnes už i muži), oslňují novými auty, domy atd. Ale péči o své nitro a svou duši poněkud zanedbávají. Prozradím vám tajemství. Když začnete s úklidem v sobě, budete víc a víc zářit s tím, kolik nánosů v sobě se dokážete zbavit.

Nečekejte, že zmoudření chodí automaticky s věkem. Nechodí. S věkem začnou člověku, pokud na sobě vědomě nepracuje, ubývat životní síly a vládu převezmou nezpracovaná traumata a bolesti. Proto pracujte na odložení toho všeho, dokud máte dostatek síly.

Někdy se při harmonizaci stává, že u klienta či klientky není dovoleno hlubší čištění. Je to z mnoha různých důvodů.

U jednoho klienta bylo důvodem, že jeho ego si bylo jisto, že si se vším ví rady sám nejlépe. Tento fakt nedovolil vpustit zvuk ke klientovi víc a něco porovnat. Jediné, co jsem mohl udělat bylo, že jsem pročistil auru a klientovi jsem to po harmonizaci oznámil. Můj vjem mi potvrdil.

U další klientky, kde nebylo umožněno hlubší čištění, byl ten důvod, že je v programu "oběti" a to jí pomáhá získávat energii ze svého okolí. Navíc to bylo kombinováno se strachem se v životě posunout, protože se obávala, že se jí rozpadne manželství. Opět jsme pročistili auru a při konzultaci jsme vše probrali. Klientce jsem nastínil i jiný možný úhel pohledu. Je cenné slyšet to, co si sami neseme v podvědomí, a podle čeho činíme svá rozhodnutí. Po zvědomění se takový záznam dostává do pole běžného vnímání a když si dané téma zpracujeme, máme možnost vědomé volby.

Pokud chcete cokoli ve svém životě změnit nebo uzdravit, požádejte svou duši. Ona vás povede.