Reference od klientů

"Se zvukovou lázní tibetskými mísami jsem se setkala už dřív, ale terapie u Honzy má daleko větší hloubku a účinek. Je to doslova balzám pro tělo i duši - uvolnění, celková harmonizace a relaxace na mnoha úrovních. Léčivá práce s vnějším i vnitřním prostorem, po které se cítím lehčí, svobodnější, klidnější a která mi dala sílu zvládnout další dny. Moc děkuji za pomoc, rady a možnost regenerace v bezpečném prostoru. Ráda se budu vracet."

Autorka blogu Posvátné putování

Magda

"Při Zvukové lázni se mi podařilo úplně vypnout hlavu zahlcenou myšlenkami a starostmi, a dostat se do hluboké relaxace. Zrelaxovaná mysl mi vydržela i v dalších dnech a už to je pro mě malý zázrak. Účinky tibetských mís jsem znala už z dřívejška, ale terapie u Honzy je mnohem hlubší, silnější a komplexnější. Tělo reagovalo na vibrace, cítila jsem teplo, energie a dokonce i to, jak se povolují některá zablokovaná místa.

Při vhledu přes karty jsem si ujasnila, jaká je moje současná situace a díky Honzovi jsem uviděla možnosti, jak postupovat dál.

Na zvukové terapie se budu ráda vracet a koupila jsem dárkový poukaz i pro své blízké, aby si také mohli dopřát tuto výjimečnou péči o tělo i duši."

Hanka

"Děkuji za tvé spirituální provázení, které ve mě probouzí sebelásku. Lehkost a hravost zvuků tibetských mís a zvonků mě dovedly do hloubky a do uvědomění. Dovednosti a dary, které jsou skrze Tebe vloženy do terapie mě dodávají důvěru, odvahu a chuť podívat se do větší hloubky v sobě a uvědomit si něco co jsem jen tušila a nakonec i pomáhají pročistit bolestivé místa .

Získala jsem nejen novou energii a větší klid, ale také velké uvědomění, že vždy je několik možností. Když se ohlédnu, kde jsem byla před terapií, tak vidím velký posun nejen po zdravotní stránce. Děkuji za příležitost si uvědomit samu sebe a za novou energii do života."

Hedvika

"Terapie tibetskými mísami je opravdu lázeň, lázeň pro duši i ducha. Zvuky mís začaly velice brzy prostupovat celé mé tělo a já začala vnímat uvnitř těla vibrace.

Někdy silnější, jindy velice jemné. Zvuk mě odnášel do prostoru, kde jsem se začala cítit jinak. Lehčí, svobodnější, šťastnější, radostnější, propojená s celým Vesmírem. A toto jsem si odnášela. To vše díky Tvému obrovskému daru souznění s energiemi nejen tibetských mís. :-)"

Sedmikvítek

"Muzikoterapie u Honzy byla pro mě velmi hluboká. Nořila jsem se do svého nitra. Honza s respektem, láskou, úctou a pokorou k napojení na Jednotu otevíral mé bolístky až po generace zpátky. Byl to pro mě silný prožitek. Těším se na další léčení sebe sama za pomocí léčivých tónů a bezpečného přístupu s Honzou."

Janča

"Dobrý den Honzo, měl jste pravdu ohledně procesu uzdravení. Od Vašeho léčení se stalo v mém bytí spoustu uvědomění (každý den je zázrak, co vše přichází) nejde ani popsat ve slovech ten pocit. Uvědomila jsem si, kolik tam toho ještě bylo ze starého programu. Každý týden i dny se vše odlupuje. Tvoří se vše samo a za to děkuji.

Vše pustit a být ve svém srdci, tam je veškeré propojení, tam je domov, láska, láska k sobě a veškeré zrcadlení. Děkuji."

Jana

"Na terapiích s Honzou si nejvíce vážím jeho ochoty kdykoliv poradit a zkonzultovat. Každý se čas od času dostane do patové situace a pohled zvenku je moc fajn. Honza je skvělý terapeut nejen jeho vlídným vystupováním, přímostí a otevřeností, ale především jeho schopností navést na cestu, jak dané situaci porozumět a co se v ní naučit. Během terapií nepředkládá řešení, ale je průvodcem na cestě k vlastnímu rozklíčování. Ať už s ním sdílíte cokoliv, cítíte se v bezpečí. Dokáže úžasně podpořit, povzbudit a nakopnout. Děkuji."

Šárka

"Zvukovou lázeň doporučuji z celého srdce. Zvuk na mě dost působí a tak jsem ji zkusila hned, jak to bylo možné a poté ještě několikrát. Když ležím na lehátku a Honza kolem mě rozeznívá jednotlivé nástroje, cítím jak mé buňky vibrují, jak se zvuk přelévá z místa na místo, jak omývá mé tělo. Po každé terapii se cítím skvěle.

Honzo díky. Už se těším na příště."

Ivča

"Když mi manželka nabídla možnost jít na harmonizaci tibetskými mísami, tvářil jsem se hodně podezřívavě, ale nakonec jsem se přesvědčit nechal. Nelitoval jsem, zážitek jsem si užil i zopakoval. Na kouzelníky nevěřím, ale to co Honza s mísami dokáže, je svým způsobem kouzlo. Zvuk přichází ze všech stran a je všude. Skvělý zážitek, skvělá relaxace a skvělý přístup. Díky moc Honzo a těším se někdy příště."

Tomáš

"Dnešní Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami byla mým dalším přelomovým okamžikem. Úžasné zvukové zážitky, očištění a smíření, souznění, vnitřní klid a mír, radost a nadšení...to vše jsem dnes prožila během pár hodin s Honzou a jeho čarovnými rituálními nástroji ... Jsem v údivu a pokoře před jeho darem a uměním. Děkuji."

Michaela

"Honzo, děkuji Vám za úžasný prožitek a nahlédnutí do sebe samé. Jste velice citlivý, vnímavý a ochotný vždy pomoci. Duše i tělo jsou u Vás jako v bavlnce, úplný balzám. Vaší terapii doporučuji a určitě se ráda budu vracet. Je skvělé, že kdo za Vámi nemůže přijet, funguje terapie i na dálku."

Monika 

"Zvukovou lázeň mohu doporučit všem, kdo mají rádi tóny, které Vás pohladí a uhladí snad každý záhyb na vaší dušičce. Osobně se vždy po lázni dostanu hodně k sobě a je mi krásně. Nic neřeším a prostě jen jsem a to je ONO. Dokonce mám pocity a vize. Je to taková má odměna. Moc Ti za ni děkuji a moc děkuji tam nahoru. DÍKY."

Martina

"Když jsem šla prvně na terapii, představovala jsem si, že budu poslouchat pouze tóny. Netušila jsem, jak hluboký to bude prožitek.Hned při první terapii se nám podařilo vyřešit problém, který jsem řešila spoustu let. A další věci se daly do pohybu pohybu postupem času. Honzík je moc šikovný a terapie, které jsem podstoupila nebyly určitě poslední."

Lenka

"Dlouhé roky jsem procházel různé druhy terapií a hledal jsem pomoc. Pak jsem si prošel Zvukovou lázeň tibetskými mísami auto terapeuticky a nepřestával jsem se divit. Vyplouvali na povrch věci, které nikdo za ty roky nerozkryl. Nejen že vyplouvaly do vědomí, ale zároveň se zvukem rovnou i řešily. Když jsem došel k pokoře, zvuk mě začal učit. Velká vděčnost za cestu zvuku."

Honza ze Zvukové lázně

"Děkuji za epesní prožitek při Zvukové lázni, díky kterému jsem pocítila nevšední uvolnění. Po konzultaci, která následovala po terapii mi lépe zapadly souvislosti s vystupujícími obrazy při Zvukové lázni. Odcházela jsem uvolněná a příjemně zrelaxovaná."

Petra

"Mnohokrát Vám děkuji. Nedokázala jsem si představit, že by to mohlo mít až takový účinek. Ani nevím kdy naposledy jsem se cítila tak lehká, uvolněná. Hodně strachů mě tížilo a teď jakoby většina nikdy nebyla. Lépe se mi dýchá, mám více energie, lepší náladu."

Tereza

"Miluji kyvadlo, miluji tibetské mísy a vysílám do éteru, aby tuto radost a pocit štěstí pocítilo co nejvíce lidí.

Aby poznali, jaká je to pecka, protože to dokáže změnit hodně bolesti v člověku a přichází hodně uvědomění. Tibetské mísy i kyvadlo využívám já i moje děti. Děkujeme."

Léňa

"Na terapii jsem přišla zvědavá, otevřená a vlastně bez očekávání. Už po pár minutách se ale začaly dít věci, a já nestačila zírat. Honza celou dobu držel bezpečný prostor, a já ani jedinkrát nezapochybovala, že jsem v dobrých rukách. Celým procesem mě provedl klidně, jemně, jistě, bez posuzování. Závěrečné povídání a přiblížení toho, co se dělo pak byla třešnička na dortu. Mohu jen a pouze doporučit. Honza je rozhodně člověk na svém místě!"

Míša

"Zvuková lázeň je neskutečný zážitek a doporučuji zažít to každému človíčkovi na téhle planetě. Před začátkem jsem se ptala Jeníka, jak poznám, že se něco rovná?

Po skončení Zvukové lázně jsem to poznala okamžitě. Bylo mi lehce, blaženě a celkově lehce na duši. Těším se, co vše se bude dít následně po tomto skvělém zážitku. Jsem šťastná, že mám Jeníka ve svém životě a pomáhá mi. Děkuji a těším se na příště."

Stánička

"Nemohl jsem od své ženy dostat lepší dárek než poukaz na Zvukovou lázeň. Když pominu líbivé zvuky tibetských mís a dalších nástrojů, což jde těžko, jsem vděčný za množství informací, které jsem během Zvukové lázně dostal. A hlavně mi byly vysvětleny při konzultaci bezprostředně po lázni. Díky Jeníkovi, který mne celým procesem provedl se mi některé dveře zavřely a nové se zase otevřely. Těším se na další zkušenost. Toto zcela určitě odstoupím znovu. Děkuji."

Pavel

"Vřele doporučuji. Nepopsatelný zážitek, prožitek i relax. Někdy můžete mít živé vjemy v podobě obrazů, jakoby jste se dívali na film. Jindy jen prožíváte každý zvuk zvonků a tibetských mís.

Nakonec skoro téměř usnete za zvuku deštných sloupů. Často po terapii dochází k uvolnění těla a k pochopení toho, co nám v životě připadá zamotané. Takový jiný pohled na vše, s nadhledem vidíš řešení nebo cestu. Každý prožitek je originální, proto je nejlepší vyzkoušet a udělat si vlastní názor."

Andrea