Šamanské cestování, šamanský buben a učení předávané Albertem Villoldem

10.11.2024

S učením andských a amazonských Strážců Země jsem se poprvé setkal asi před pěti lety, když jsem požádal o uzdravení své duše. První kniha, která se mi tehdy dostala do ruky, se jmenuje Návrat duše. Jejím autorem je Alberto Villoldo.

A kdo že je Alberto? Je to lékařský antropolog, spjatý s dlouhou linií andských a amazonských Správců Země. Villoldo vede Společnost čtyř větrů, kde učí studenty ze Spojených států i Evropy unikátním technikám energetického léčení a návratu ztracené duše. Díky němu jsou nám předávány prastaré techniky, jejichž praktikováním můžeme vnímat energii a vibrace tvořící fyzickou realitu na mnohem vyšší úrovni. Probouzí nás z kulturního transu, k němuž jsme byli vychováni, a učí nás utvářet nový svět plný radosti, hojnosti a smyslu. V Evropě se bohužel linie těchto starých učení nedochovala.

Kniha Návrat Duše vás velmi poutavým způsobem seznámí s chápáním duše pohledem linie andských šamanů, jejichž učení byla střežena tajnými společenstvími Správců Země, léčiteli a léčitelkami z Jižní Ameriky. Po dlouhá staletí se museli schovávat před pronásledováním a inkvizicí. Jejich učení bylo z generace na generaci předáváno ústní tradicí.

Dnes už je čas, abychom toto učení poznali i my Evropané, abychom začali konečně léčit svou "nemocnou duši". V knize najdete přesný návod, jak projít procesem návratu ztracené části duše. Tímto začíná cesta uzdravení duše. Spolu s četbou dalších Albertových knih se mi začaly otevírat další rozsáhlé krajiny duše. Začal jsem se učit "šamansky cestovat" do dolního a horního světa pro pomoc v uzdravování duše, vlastně se učím stále. I v těchto světech jsou pravidla a doporučuji je respektovat. Jsem vděčným žákem "Velkého Ducha", jak říkají indiáni. Vždy jsem toužil učit se přímo od zdroje. I východní učení rád studuji přímo "u pramene".

Pokud jsou vaše záměry čisté, je úžasné, kolik moc podpory se vám dostane. Ať už cestujete kamkoliv. Až tady jsem začal více a více chápat svou citlivost jako dar, který mi pomáhá vnímat tyto běžnými smysly neuchopitelné krajiny.


Grafika: Magdalena Jirková
Grafika: Magdalena Jirková


V těchto cestách za běžnou realitu mysli je mým úžasným průvodcem a společníkem šamanský buben a jeho neskutečný zemitý i nebeský zvuk. Díky skupinovému bubnování s Davído Chábem se mi při hraní rukou na buben otevřely další obzory vnímání. Jeho akce opravdu doporučuji. Je skvělý a srdečný lektor. A věřte mi, slyšet třeba 30 a více šamanských bubnů v souzvuku, tepu srdce, je opravdu neskutečně úžasná síla. Pokud chcete kvalitní šamanský buben, nebo přemýšlíte uspořádat skupinové bubnování (bubny přiveze), ozvěte se Davídovi.

Opět se na závěr budu opakovat. Pokud jste pokorní a máte čistý záměr, zvuk vás bude učit a povede vás. Ne nadarmo Indové říkají - "Nada Brahma" - "Zvuk je Bůh".