O Zvukové lázni - harmonizaci tibetskými mísami

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami je velmi účinná metoda práce se zvukem, jejíž principy vychází z východních nauk o práci se zvukem a čakrami. Při harmonizaci zvukem dochází u většiny klientů k uvolnění na hluboké úrovni.

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami ke mně postupně přicházela v průběhu 10 let díky meditacím, vnitřnímu ztišení a intenzivní práci na sobě. 

Při harmonizaci nepokládám tibetské mísy na tělo klienta ani se ho nijak nedotýkám, pracuji se zvukem v jeho energetickém poli. Jsem intuitivně veden, kterou konkrétní tibetskou mísu, zvonek, činelky nebo jiný harmonizační nástroj mám vzít a kde přesně se zvukem pracovat. Na konkrétním místě se pracuje tak dlouho, dokud se daná čakra či místo na těle nezharmonizuje. Zvuk a hudba působí přímo do center emocí a synchronizují celé oblasti centrální nervové soustavy. Poslech zvuku tibetských mís uvádí tělo stavu hlubokého uvolnění navozením hladin alfa a théta v mozku.

Jako klient/ka ležíte ve vám pohodlném oblečení na zádech na lehátku. Máte zavřené oči, relaxujete a užíváte si zvuky, které zní prostorem kolem vás. Nemusíte vůbec nic, ani se snažit nemít žádné myšlenky. Zvuky si postupně dříve či později myšlení zklidní. Pokud usnete, vůbec to nesnižuje účinek. Když se tělo uvolní, mohou se nastartovat procesy vlastní regenerace. Zcela v pořádku jsou i různé tělesné projevy jako např. hluboké dýchání, chrápání, kručení v břiše a další. Jedná se o projev toho, že se v těle rozproudila energie.

Na jemně-hmotné, nefyzické rovině zvuk umí skvěle pracovat s myšlenkovými záznamy, emoční nerovnováhou, parazitickými energiemi, starými emočními nebo rodovými vzorci předávanými po generace a dalším. Zvuk disharmonický záznam jemně otevře a pročistí. Klient poté pociťuje úlevu.  

Brand foto: Michaela Krafková - www.michaelakrafkova.cz
Brand foto: Michaela Krafková - www.michaelakrafkova.cz

Zvukovou lázeň můžete absolvovat jednorázově či opakovaně. Četnost návštěv nechávám na pocitu klienta. Doporučuji nechat alespoň týdenní pauzu mezi harmonizacemi. Každá harmonizace odráží vaše současné nastavení a vnitřní naladění. Čistí se vždy to, co je aktuálně potřeba. Benefitem opakovaných Zvukových lázní je, že čištění jde do větší hloubky a klienti si harmonizaci více užívají, protože se dokáží i lépe uvolnit.

Někdy pro vás přichází při Zvukové lázni zcela konkrétní osobní poselství, jindy je to hloubkové čištění bez konkrétního obrazu. Pokud přijde konkrétní vjem, konzultujeme jej po skončení harmonizace. Někdy se stane, že vaše duše neumožní přístup k hlubším záznamům, což plně respektuji. V tomto případě pročistíme a vyladíme váš čakrový systém. Vám to sdělím při konzultaci po harmonizaci a probereme další možnosti.

Žádná sebelepší teorie nenahradí vlastní prožitek doteku Zvukové lázně. Bude mi ctí vás touto krásnou harmonizací pomocí zvuků provést.


Těším se na setkání s Vámi.

  • Prosím počítejte s tím, že minimálně 30 minut po harmonizaci není možné usednout za volant a řídit. Mozek je při harmonizaci uváděn do relaxační hladiny a vaše reakce mohou být mírně zpomalené.
  • Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami v této konkrétní podobě není vhodná pro ženy v těhotenství. V těhotenství mohu naopak vřele doporučit skupinovou Zvukovou lázeň.
  • Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami pro osoby s kardiostimulátorem, osoby s epilepsií nebo klienty v psychiatrické léčbě je možná pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem. 

Zvuková lázeň nenahrazuje lékařské ani žádné jiné ošetření.