O Zvukové lázni - harmonizaci tibetskými mísami

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami je velmi účinná metoda práce se zvukem. Její principy vychází z východních nauk o práci s čakrami. Při harmonizaci postupně ladíme jednotlivé čakry a auru zvukem, u klienta tím dochází k uvolnění na hluboké úrovni.

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami ke mně postupně přicházela v průběhu 10 let až do podoby v jaké je dnes. Je výsledkem intuitivního vnitřního vedení a vjemů, díky ztišení, meditacím a intenzivní práci na sobě. V této práci na sobě i nadále pokračuji, abych vám mohl harmonizaci zvukem předávat v co nejčistší kvalitě.  

Při Zvukové lázni jsem intuitivně veden, kterou konkrétní tibetskou mísu, zvonek, činelky nebo jiný harmonizační nástroj mám vzít a kde přesně se zvukem pracovat. Na konkrétním místě se pracuje tak dlouho, dokud se daná čakra či místo na těle nezharmonizuje. Tělo vnímá zvuk nejen ušima, ale i kostrou, lebkou, povrchem těla, a dokonce buňkami v očích, které registrují změny tlaku vzduchu. Zvuk a hudba působí navíc přímo do center emocí a synchronizuje celé oblasti centrální nervové soustavy. Poslech zvuku mís uvádí tělo stavu hlubokého uvolnění navozením hladin alfa a théta v mozku.

Jako klient/ka ležíte 60 – 90 minut ve vám pohodlném oblečení na zádech na lehátku. Máte zavřené oči, relaxujete a užíváte si zvuky, které zní prostorem kolem vás. Nemusíte vůbec nic, ani se snažit nemít žádné myšlenky. Zvuky si postupně dříve či později myšlení zklidní. Pokud usnete, vůbec to nesnižuje účinek. Když se tělo uvolní, mohou se nastartovat procesy vlastní regenerace. Zcela v pořádku jsou i různé tělesné projevy jako např. hluboké dýchání, chrápání, kručení v břiše a další. Jedná se o projev toho, že se v těle rozproudila energie.

Na jemně-hmotné, nefyzické rovině zvuk umí skvěle pracovat s mentálními záznamy, emoční nerovnováhou, starými emočními nebo rodovými vzorci a dalším. Zvuk disharmonický záznam jemně otevře a pročistí. Klient poté pociťuje úlevu.

Brand foto: Michaela Krafková
Brand foto: Michaela Krafková
Brand foto: Michaela Krafková
Brand foto: Michaela Krafková

Zvukovou lázeň můžete absolvovat jednorázově či opakovaně. Každá harmonizace odráží Vaše současné nastavení a vnitřní naladění. Čistí se vždy co je aktuálně potřeba. Benefitem opakovaných Zvukových lázní je, že čištění jde do větší hloubky a klienti si harmonizaci více užívají, protože se dokáží i lépe uvolnit.

Někdy pro Vás přichází při Zvukové lázni zcela konkrétní osobní poselství, jindy je to hloubkové čištění bez konkrétního obrazu. Pokud přijde konkrétní vjem, konzultujeme jej po skončení harmonizace. Někdy se stane, že Vaše duše neumožní přístup k hlubším záznamům, což plně respektuji. V tomto případě pročistíme a vyladíme váš čakrový systém. 

Pro účely Zvukové lázně používám výhradně ručně tepané mísy. Oproti odlévaným mísám mají mnohem bohatší zvuk. Při harmonizaci uslyšíte zaznívat tibetské mísy, rituální tibetské šengy, zvonky Dilbu, činelky Tingša, úžasné deštné sloupy a další harmonizační nástroje, které Vás dokonale zrelaxují a vyladí.

Žádná sebelepší teorie nenahradí vlastní prožitek doteku Zvukové lázně. Bude mi ctí Vás touto krásnou harmonizací pomocí zvuků provést.

Těším se na setkání s Vámi, Honza.

  • Prosím počítejte s tím, že minimálně 30 minut po harmonizaci není možné usednout za volant a řídit. Mozek je při harmonizaci uváděn do relaxační hladiny a vaše reakce mohou být mírně zpomalené.

  • Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami v této konkrétní podobě není vhodná pro ženy v těhotenství. Pracujeme se záznamy klientky a tudíž by mohlo dojít k čištění záznamů i u plodu, což není v této fázi žádoucí.

  • V těhotenství mohu naopak vřele doporučit skupinovou Zvukovou lázeň.

  • Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami je možná pro osoby s kardiostimulátorem, osoby s epilepsií nebo klienty v psychiatrické léčbě pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem!

  • Zvuková lázeň nenahrazuje lékařské ani žádné jiné ošetření.

Otázky a odpovědi

Jak se mohu na Zvukovou lázeň objednat? 

Objednat se můžete hned několika způsoby, zvolte si ten, který je Vám nejvíce příjemný. Všechny termíny jsou vypsané tady v sekci Termíny, stačí kliknout. Pak už stačí buď zavolat nebo vyplnit objednávkový formulář či napsat na email. Pro objednání v Třeboni mi buď zavolejte na 778 542 488, napište SMS, e-mail - zvukovalazen@email.cz nebo přes objednávkový formulář. Ozvu se Vám a společně zkusíme najít vhodný termín. 

Vámi rezervovaný termín potvrdím zaslanou SMS s místem a adresou konání, datumem a časem. 

Je pro mě Zvuková lázeň vhodná?  

Ano. Jediná omezení jsou pro těhotné ženy, kde doporučuji pouze skupinové Zvukové lázně. Pak jsou to klienti s kardiostimulátorem, s epilepsií a v psychiatrické léčbě, kde je to možné pouze po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem. 

Zvuková lázeň nenahrazuje lékařské ani žádné jiné ošetření! 

Jak často harmonizaci zvukem absolvovat?

Pokud je u klienta "větší problém", je dobré absolvovat alespoň dvakrát až třikrát Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami. Časový rozestup je na klientovi. Většinou doporučuji nechat alespoň 1 týden, aby si předchozí proces mohl sednout. A pak je na klientovi, kdy cítí, že by chtěl přijít. Zvuková lázeň nemá přesně dané časové rozmezí jak chodit. Někteří klienti chodí pravidelně, jiní v delším časovém intervalu, zkrátka tak, jak to cítí. 

Jaký je původ a záměr Zvukové lázně?

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami ke mně postupně přicházela v průběhu 10 let až do podoby v jaké je dnes. Je výsledkem intuitivního vnitřního vedení a vjemů, díky ztišení, meditacím a intenzivní práci na sobě. V práci na sobě i nadále pokračuji, abych Vám mohl harmonizaci zvukem předávat v co nejčistší kvalitě.

Záměrem Zvukové lázně je pomoct vám rozpustit bloky, které vám brání ve spojení  sami se sebou. Když jsme ve spojení s vlastním nitrem, dokážeme vnímat laskavou vnitřní moudrost a vedení, činíme správná rozhodnutí pro dobro naše i ostatních.