Moje nabídka služeb

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami

Jedná se o energetickou práci se zvukem na hluboké úrovni. Živě hranými zvuky tibetských mís a dalších harmonizačních nástrojů postupně pročistíme vaši auru a čakry, blokující programy či záznamy z dětství, minulých životů nebo z vašich rodových linií. Jejich uvolněním se v těle rozproudí energie, což vám umožní dostat se do většího klidu a harmonie.

Jako klient/ka ležíte v klidu na zádech na lehátku, máte zavřené oči, relaxujete a posloucháte zvuky, které všude kolem vás plynou. Nic nemusíte dělat, ani se snažit nemít myšlenky. Zvuky si vás postupně zklidní.

Čištění zvukem probíhá bezkontaktně, mísy nejsou fyzicky přikládány na vaše tělo.

Po skončení vše společně zkonzultujeme. Je i prostor pro vaše sdílení a prožitky. Můžete se zeptat na to, co vás případně zajímá.

Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami se zaměřuje na čištění záznamů na hlubších úrovních, zvuk je veden terapeutickým způsobem. Je jen na vás, jak hlubokému procesu se otevřete.

Pokud jdete na Zvukovou lázeň poprvé, doporučuji objednat si i mini konstelaci rodiny a předků (není to povinné).  

Délka trvání harmonizace a konzultace je cca 90 minut.

Termíny

Ceník / objednání

Blog


Zvuková lázeň - harmonizace tibetskými mísami s postavením Mini konstelace rodiny a předků

Zvuková lázeň je při konzultaci doplněna vhledem na postavení členů rodiny a předků. Každý člen našeho rodinného systému má své přesné místo, pokud na něm nestojí, oslabuje to klienta. Naopak, když stojí členové rodiny a předci v konstelačním systému tam, kde mají, většinou se klientovi uleví. Bere si zpět svou sílu a dostává se mu podpory. Dle sdílení klientů se u nich dostavuje pocit úlevy a přiliv osobní síly, může dojít k rovnání problémů ve vzájemných vztazích atd.

Pokud jdete na Zvukovou lázeň poprvé, doporučuji objednat si i mini konstelaci (není to podmínkou).  

Délka trvání harmonizace s mini konstelací je cca 90 - 120 minut

Termíny

Ceník / objednání


Soukromá Zvuková lázeň - 

pro 2 osoby

Chcete zažít netradiční relaxaci při alikvótních tónech tibetských mís, zvonků Koshi a Shanti, tibetských šengů, zvukových vln a dalších zvukotvorných nástrojů? Neradi chodíte na skupinové Zvukové lázně, nebo si chcete odpočinout při hladivých harmonických tónech jen ve dvou?

Pak přijměte pozvání na soukromou Zvukovou lázeň.

Co pro to můžete udělat?

Jediné. Stačí se objednat. O vše ostatní je už pak postaráno. Přijdete na objednaný termín a užijete si příjemnou relaxaci.

Soukromá Zvuková lázeň se koná pouze v Třeboni. Možnost objednat se je pouze od května do října. 

Délka trvání je cca 90 minut (úvodní meditace a Zvuková lázeň).

Termíny

Ceník / objednání


Dárkový poukaz


Krásný dárkový poukaz pro někoho, na kom Vám záleží. Pokud si nevíte rady s dárkem, darujte nevšední zážitek.

Na výběr z několika barev obálek, pro ženy i muže. Možnost osobního převzetí v Třeboni. Je možné zaslat i poštou nebo Zásilkovnou. Je možnost zaslat dárkový poukaz i na email.

Platnost poukazu je 6 měsíců. Platnost je označena s číslem na zadní straně poukazu. Platnost poukazu prodlužuji pouze ve výjimečných případech.

Pro objednání stačí vyplnit formulář níže nebo stačí zavolat na tel.: 778 542 488.

Ceník / objednání

Dárkový poukaz lze vystavit na Zvukovou lázeň - relaxační, Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami, Zvukovou lázeň s mini konstelací rodiny a předků, soukromou Zvukovou lázeň a na Zvukovou lázeň - zvýhodněný balíček.


Zvuková lázeň - zvýhodněný balíček

Balíček obsahuje tři skvěle se doplňující služby a to Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami, mini konstelaci rodiny a předků, Vhled vnitřní cesty přes karty.

Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami po konzultaci doplní mini konstelace a poté Vhled "vnitřní cesty" přes karty. (Nejedná se o předpověď budoucnosti!) Karty vám pomohou nahlédnout na témata, která se případně při Zvukové lázni otevřela a ukáží vhled do situace nebo naznačí, kudy dál pokračovat. Máte zcela svobodnou volbu, zda se touto cestou vydáte.

Často se ptáte na vztahy, práci atd. Zda danou situaci ukončit? Karty ukáží individuální vhled a napoví, zda je už např. situace u konce a je lepší odejít, nebo zda se z dané situace můžete ještě něco naučit. Pokud se ptáte na partnerství, nebo na vztahy či vaše děti, budeme směřovat výklad hlavně na vás. Vy jste tím, kdo může věci měnit sám/a u sebe, ostatní nemáme právo měnit, ani měnit jejich svobodné rozhodnutí jít danou cestou.

Pro výklad používám intuitivní sady orákula - Mystické šamanské orákulum, Orákulum šamanského snění a další.

Možnost objednat se pouze v Třeboni.

Délka trvání je 2,5 - 3 hodiny.

Termíny

Ceník / objednání


Individuální vhled do životních témat

Nabízím vám možnost podívat se a prozkoumat, co vám brání plně prožívat konkrétní oblasti vašeho života. Vlastním prožitkem si procítíte své bloky v dané oblasti a zkusíme najít jejich řešení. Pojďte se podívat na témata jako je láska, sebe-důvěra, úspěch, hojnost, na váš vztah k penězům ... 

Podmínkou je chtít pravdivě vidět, jaké postoje k danému tématu v sobě mám!

Předpokladem je mít alespoň trochu rozvinuté vnímání a představivost, nacítění se na sebe a své pocity. Pokud vám nepůjde se nacítit, mohu vás zastoupit já a tlumočit pocity a bloky, které v dané oblasti máte. 

Důležité je být otevřený změně ve svém životě a opravdu ji chtít, bez toho se nic neposune a nevyřeší.  

Ceník / objednání

Skupinová Zvuková lázeň

Dopřejte si hlubokou relaxaci, která vám přinese osvěžení a energii do dalších dnů. Zvukové vibrace tibetských mís harmonizují lidské tělo a pomáhají obnovit jeho rovnováhu, odstraňují stres a přináší pocit vnitřního klidu.

Skupinovou Zvukovou lázní vás provází intuitivně živě hrané zvuky tibetských mís, zvonků Koshi a Shanti, tibetských šengů, zvonků Dilbu, deštných sloupů a dalších harmonizačních nástrojů.

S sebou karimatku, deku a polštářek.

Doba trvání je cca 90 minut.

Termíny


Čištění kyvadlem

Práci s kyvadlem se věnuji už přes 10 let. Považuji ho za další skvělý doplněk Zvukové lázně - harmonizace tibetskými mísami. Zvukem se zharmonizuje vše, co je potřeba. Kyvadlem se dají dočistit popř. další jemné programy či bloky. Dále kyvadlo používám pro čištění prostor, pro čištění karmických vazeb, přísah, slibů a pro vyčištění cizích energií přes diagnostické tabulky. Kyvadlo na tabulce ukáže program a ten se následně čistí.

Kolem práce s kyvadlem panuje mnoho pověr, za mě při práci s kyvadlem rozhoduje čistota záměru toho, kdo s ním pracuje.

Článek o práci s kyvadlem

Čištění provádím na dálku, není potřeba fyzická přítomnost klienta. Klient při čištění nesmí řídit auto ani vykonávat práci vyžadující pozornost.

Ceník / objednání

Blog


YouTube kanál

Novinka pro vás. Na YouTube kanálu Zvukové lázně pro vás nahrávám harmonizační skladby přirozeně znějících hudebních nástrojů. Uvolněte se a užijte si tyto krásné zvuky. V porovnání s moderní hudbou vám některé tóny

mohou připadat falešné, ale nejsou. Jedná se o přirozené alikvótní tóny. Doporučuji poslech přes sluchátka.

Grafika je dílem talentované grafičky Magdaleny Jirkové, jejíž úžasnou grafickou tvorbu naleznete zde a také na Fler

Věrnostní kartička

Sbírejte věrnostní razítka Zvukové lázně a získejte každou třetí harmonizaci se zvýhodněním 200 Kč. Za desáté razítko získáváte 50% zvýhodnění vámi vybranou službu.

Kartičku si lze půjčovat mezi sebou, sbírat razítka společně v rámci rodiny, přátel či známých. Zvýhodnění bude poskytnuto pouze po fyzickém předložení věrnostní kartičky!

Razítko do věrnostní kartičky získáváte za Zvukovou lázeň - harmonizaci tibetskými mísami, Zvukovou lázeň - relaxační s postavením mini konstelace, za balíček a za zakoupený dárkový poukaz na služby v hodnotě min. 1.500 Kč

Termíny

Ceník / objednání

Čištění čaker - konzultace

Co to čakry jsou a proč je čistit, o tom se zmiňuji na blogu - Světelné energetické pole a čakry , Energetické ochrany, energie, entity .

Pokud máte zájem, můžeme spolu projít několik možností čištění čaker a vy budete mít možnost si vybrat tu, která vám nejvíc vyhovuje. Od čištění čaker zvukem vlastního hlasu, zvukem tibetské mísy, šamanským způsobem a dalšími. Nejedná se o nijak složité techniky a zvládne je i začátečník. 

V případě vašeho zájmu o konzultaci čištění čaker se mi ozvěte a najdeme vhodný termín.  

Pro stálé klienty je tato služba zdarma.